İSTANBULTRANSİT EVDEN EVE NAKLİYAT www.istanbultransitnakliyat.com

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat


Yeşilköy Evden Eve Ofisten Ofise Nakliyat Firması İstanbultransit Nakliyat

İSTANBUL TRANSİT EVDEN EVE NAKLİYAT Tel: 0212 641 42 04

Yeşilköy deİstanbul Transit Güleryüzlü, kaliteli, hesaplı hizmeti ile sizin tercihiniz olabilecek yegane ev nakliye firmanız olacaktır. Geçmiş bilgi birikimi ve tecrübesi konusunda tartışmasız ekipman üstünlüğü ve tekno parkı ile İstanbul Merkezli olarak yeşilköy de en iyi hizmeti vermektedir.

YEŞİLKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ

Elinizi vurmadan evinizi yeni evezamanında taşınması evinizin taşınması siz eşyalarınız zarar görmeden yeni evinize ambalajlı taşınması sigortalı ev taşıması demek.

Eviniz taşınırken ayrı ayrı elektrikçi, su tesisatçı, mobilyacı işleriniz siz farkında olmadan yapılması kırılacak eşyalarınızı özel ambalaj malzemesiyle sarılıp ambalajlanması eşyalar taşınmadan önce ambalajlanıptaşınır.

Yeşilköy de Hizmet müşteri memnuniyeti kaliteli evden eve İSTANBULTRANSİT NAKLİYAT

YEŞİLKÖY DE İSTANBUL TRANSİT NAKLİYAT EXPERTİZ HİZMETİ

Eksperimiz kararlaştırdığı tarihte yeşilköy deki evinize gelir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmemiz amacı için öncelikle experimiz taşınacak eşyaları yerinde tespit eder.Taşınma esnasında eşyaları alabilecek ebatlarda araç belirlenir. Taşınacak eşyaların tespitinde uygun olan ambalaj malzemesi ekipman araç belirlenir. Eksper imizin doğrultusunda taşıma programı yapılır taşıma günü ve saati belirlenir. Bütün yapılan hizmetlerin yazılı ve sözleşmeli karşılıklı imza altına alınır.


YEŞİLKÖY EVDEN EVE PAKETLEME

Kamyona yüklenecek hiçbir eşya paketlenmeden konulmaz. Büyük parça eşyalar balonlu naylonla sarılır cam vb. kırılabilecek nitelikteki eşyalarda önce balonlu naylona sarılarak ayrıca dış ambalaj yapılarak üzerine kırılabilir etiketi eklenir. Kırılacak eşyalar özellikle üzerinde titiz durduğumuz malzemelerdir. Bardaklar bardak kutusuna giysiler askılı kutulara yerleştirilir.
Vitrin eşyaları , krister,tabak,vazo v.b eşyalarınız öncelikle beyaz kâğıda sarılır sonra baloncuklu naylona sarılarak kutulanır. Kutu yapılmış ambalajlar mutlaka dışından bant çekilir. Kamyona özenle, düzenli olarak dizilir.


YEŞİLKÖY EVDEN EVE DEPOLAMA

Yeşilköy de İstanbul Transit Nakliyat, sizin eşyalarınızı isteğinizle depolamaktadır.

Depolarımızda 24 saat güvenlik elemanları ve muhafaza görevlileri bulunur. Depolama Hizmeti ve detayları hakkında bizi arayınız.


İletişim Bilgilerimiz

( 0212 ) 641 42 04
( 0212 ) 507 38 09
( 0212 ) 644 59 59
( 0532 ) 471 38 93


Yeşilköy Evden Eve Nakliyat
www.istanbultransitnakliyat.com İSTANBUL TRANSİT Nakliyat © 2009 Tüm Hakkı Saklıdır. Powered by V.I.PSAN © 2009