İSTANBULTRANSİT EVDEN EVE NAKLİYAT www.istanbultransitnakliyat.com

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat


Bahçelievler İlçesinde Evden Eve Ofisten Ofise Nakliyat Firması İstanbultransit Nakliyat

İSTANBUL TRANSİT EVDEN EVE OFİSTEN OFİSE NAKLİYAT Tel: 0212 641 42 04

Bahçelievler ilçesinde İstanbul Transit nakliyat Güleryüzlü, kaliteli, hesaplı hizmeti ile sizin tercihiniz olabilecek yegane ev nakliye firmanız olacaktır. Geçmiş bilgi birikimi ve tecrübesi konusunda tartışmasız ekipman üstünlüğü ve tekno parkı ile İstanbul Merkezli bahçelievler ilçesinde en iyi hizmeti vermektedir.

BAHÇELİEVLER İLÇESİNDE HİZMETLERİMİZ

Elinizi vurmadan evinizi yeni eve zamanında taşınması evinizin taşınması siz eşyalarınız zarar görmeden yeni evinize ambalajlı taşınması sigortalı ev taşıması demek.

Eviniz taşınırken ayrı ayrı elektrikçi, su tesisatçı, mobilyacı işleriniz siz farkında olmadan yapılması kırılacak eşyalarınızı özel ambalaj malzemesiyle sarılıp ambalajlanması eşyalar taşınmadan önce ambalajlanıptaşınır.

Hizmet müşteri memnuniyeti kaliteli evden eve "İSTANBUL TRANSİT NAKLİYAT

İSTANBUL TRANSİT NAKLİYAT EXPERTİZ HİZMETİ

Bahçelievler ilçesindeEksperimiz kararlaştırdığı tarihte deki evinize gelir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmemiz amacı için öncelikle experimiz taşınacak eşyaları yerinde tespit eder.Taşınma esnasında eşyaları alabilecek ebatlarda araç belirlenir. Taşınacak eşyaların tespitinde uygun olan ambalaj malzemesi ekipman araç belirlenir. Eksperimizin doğrultusunda taşıma programı yapılır taşıma günü ve saati belirlenir. Bütün yapılan hizmetlerin yazılı ve sözleşmeli karşılıklı imza altına alınır evden eve nakliyat sorunsuz bitirilir

BAHÇELİEVLER İLÇESİNDE PAKETLEME

Kamyona yüklenecek hiçbir eşya paketlenmeden konulmaz. Büyük parça eşyalar balonlu naylonla sarılır cam vb. kırılabilecek nitelikteki eşyalarda önce balonlu naylona sarılarak ayrıca dış ambalaj yapılarak üzerine kırılabilir etiketi eklenir. Kırılacak eşyalar özellikle üzerinde titiz durduğumuz malzemelerdir. Bardaklar bardak kutusuna giysiler askılı kutulara yerleştirilir.
Vitrin eşyaları , krister,tabak,vazo v.b eşyalarınız öncelikle beyaz kâğıda sarılır sonra baloncuklu naylona sarılarak kutulanır. Kutu yapılmış ambalajlar mutlaka dışından bant çekilir. Kamyona özenle, düzenli olarak dizilir..

DEPOLAMA

Bahçelievler ilçesinde İstanbul Transit Nakliyat, sizin eşyalarınızı isteğinizle depolamaktadır.

Depolarımızda 24 saat güvenlik elemanları ve muhafaza görevlileri bulunur. Depolama Hizmeti ve detayları hakkında bizi arayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Telefon : ( 0212 ) 641 42 04
( 0212 ) 507 38 09
( 0212 ) 644 59 59

Mobil : ( 0532 ) 471 38 93

Adres : Posta Caddesi Çizmeci Sokak No : 20 Güngören İstanbul
İSTANBULTRANSİTNAKLİYAT


Bahçelievler Evden Eve Nakliyat
www.istanbultransitnakliyat.com İSTANBUL TRANSİT Nakliyat © 2009 Tüm Hakkı Saklıdır. Powered by V.I.PSAN © 2009